Apie mus

prekyboscentrasnaraskontaktai

Mūsų tikslas: pateikti didelį pasirinkimą ir pelnytai užsitarnauti Jūsų pagarbą, pasitikėjimą.

Istorija

Prekybos centras „Namai“ veikia nuo 1991m. Iki 2010m prekybinę veikla organizavo UAB Naras, įkurta Norimanto Stankevičiaus. Išplėtus prekybinius plotus, suformavus naujas prekių grupes buvo įkurtos dvi įmonės – UAB „Statybų namai“ ir UAB „Technikos namai“, kurios toliau sėkmingai tęsia mažmeninę ir didmeninę prekybinę veiklą PC NAMAI.

 

Kompanijų profilis

UAB „Statybų namai“ pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis bei apdailos medžiagomis, sienų ir grindų dangomis,durimis, chemijos ir švaros prekėmis, sodo daržo inventoriumi, įrankiais, buitine technika, santechnikos prekėmis, vonios įranga, šildymo katilais ir įranga, ventiliacijos bei elektros prekėmis, telekomunikaciniais laidais bei kabeliais

UAB „Technikos namai“ pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba buitine technika, santechnikos prekėmis, vonios įranga, šildymo katilais ir įranga, ventiliacijos bei elektros prekėmis, telekomunikaciniais laidais bei kabeliais.

 

Apimtys

Prekių apyvartos ir plotų apimtimi Prekybos centras „NAMAI“ Marijampolės mieste yra viena iš didžiausių panašiu prekių asortimentu prekiaujančių parduotuvių. Parduotuvės turi apie 1500 kv.m prekybos ploto, 300 kv.m sandėlių . Šiuo metų abiejose įmonėse dirba 26 darbuotojai.

 

Patirtis

Turime ilgametę darbo patirtį, esame užmezgę tiesioginius kontaktus su gamintojais ir jų atstovais. Galime rinkai pasiūlyti didelį asortimentą, mažą kainą ir patikimą kokybę. 

 

Kompanijų profilis
UAB „Statybų namai“ pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis bei apdailos medžiagomis, sienų ir grindų dangomis, chemijos ir švaros prekėmis, sodo daržo prekės, įrankiai, baldinė furnitūra, bei biuro baldai.
UAB „Technikos namai“ pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba buitine technika, sanitarinės technikos, ventiliacijos bei elektros prekėmis,  telekomunikaciniais laidais bei kabeliais.